Uçtan Uca Hizmetlerimiz

Çevik Dönüşüm hizmetlerimiz esnek, kurumun özel ihtiyaçlarına ve hedeflerine uyarlanabilir ve deneyimli aynı zamanda sertifikalı Çevik Koçlar ve Eğitmenler tarafından yüksek kalite standandardı ile teslim edilir.

01.

Temel çevik zihniyet değerlerinin öğretilmesi

Oyunlaştırılmış öğrenme kurguları ile değişime hazır ve istekli takım oyuncuları öncelikli hedefimiz.

02.

Organizasyonu şekillendirmek için doğru danışmanlık

Organizasyon ve kültür modelinize en uygun dönüşüm danışmanlığı için her detayı inceleriz.

03.

Sağlam çevik yapılar oluşturmak için gereken koçluk

Organizasyon içerisinde dayanıklı yapılara yol gösteren alanında uzman koçluk

04.

Organizasyonel Değerlendirme & Rapor

Şirketiniz ve içinde bulunduğunuz kültür hakkında detaylı bilgi ve çevik çalışan takımlarınız hakkında detaylı içgörü sağlar.

05.

Scrum Rolleri Gelişim Atölyeleri

Scrum çalışan ekipler için dedike rol bazlı atölyeler ve öğrenme kurguları. Gerçek örnekler ile rollerin gelişimleri desteklenir.

06.

Farkındalık webinarları

Çeviklik ve değişim hakkında çalışanlarınıza ilham olacak webinarlar.

Müşteriler için Çevik dönüşüm hizmetimiz, kuruluşun özel ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre uyarlanmış bir hizmettir ve kuruluşun çevik metodolojileri etkili bir şekilde uygulamasına ve benimsemesine yardımcı olur.

 
Değerlendirme ve Planlama:

Hizmet, iyileştirme alanlarını belirlemek ve çevik uygulamaları uygulamaya yönelik bir plan geliştirmek için kuruluşun mevcut süreçleri, sistemleri ve kültürünün değerlendirilmesiyle başlamalıdır.

Eğitim ve Öğretim

Hizmet, ekip üyelerinin Scrum, Kanban ve Lean metodolojileri dahil çevik uygulamaları anlamalarına ve benimsemelerine yardımcı olacak eğitim ve öğretim sağlamalıdır.

Koçluk ve Mentorluk

Hizmet, ekip üyelerinin günlük işlerinde çevik uygulamaları uygulamalarına ve ortaya çıkabilecek engellerin veya zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için sürekli koçluk ve mentorluk sağlamalıdır.

Sürekli İyileştirme

Hizmet, ilerlemenin düzenli incelemelerini ve değerlendirmelerini içermeli ve kuruluşun çevik uygulamalarını geri bildirim ve sonuçlara dayalı olarak sürekli iyileştirmesine yardımcı olmalıdır

Bizi Tercih Etmeniz için Bazı Nedenlerimiz Var

E-ticaret, havacılık, telekom, farma, finans, holding, üretim ve birçok sektör deneyimiyle müşterilerimize çevik dönüşüm konusunda yol arkadaşı oluyoruz.

0 +
Yıl Tecrübe
0 +
Memnun Müşteri
0 %
Memnuniyet

Çevik Dönüşümü Beraber Tasarlayalım

Sizler ile 30 dakikalık ön görüşme ve ücretsiz organizasyon değerlendirmeniz için görüşmek isteriz. Formu doldurarak bizlere talebiniz iletebilir yada calendly linki ile hızlıca bir randevu oluşturabilirsiniz.

Calendly