Hakkımızda

Günümüzün iş dünyasında, çevikliği benimsemek artık bir seçenek değil, bir gerekliliktir. Bu nedenle, Çevik360 olarak amacımız, sizi çevikliğin tam potansiyeliyle tanıştırmak ve bu gücü işinizin her alanında kullanmanıza yardımcı olmaktır. Son yıllarda sektörde yaşanan yapısal sorunlara yönelik bütüncül çözümler sunarak, çevik uygulama ve adaptasyonunuzu en üst düzeye çıkarıyoruz

Danışman gibi değil,
Ekibin bir parçası gibi​

Çevik dönüşümün temel ilkelerini yürekten benimsiyoruz. Birlikte çalışmanın, açık iletişimin ve esnekliğin başarıya nasıl giden yolu aydınlattığını biliyoruz. Ekip olarak, yenilikçi yaklaşımlarla sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. Amacımız, işinizi geliştirmenize ve rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaktır.

Firmamızın temel felsefesi, işbirliği ve güven üzerine kurulmuştur. Size, en iyi uzmanlığımızı, deneyimimizi ve kaynaklarımızı sunarak, projelerinizin en üst düzeyde değer yaratmasını sağlamayı taahhüt ediyoruz. Danışman gibi değil, gerçek bir ekip arkadaşı olarak, yolculuğunuzun her adımında sizinle birlikteyiz.

<Beraber daha çevik, daha yenilikçi ve daha başarılı bir geleceğe adım atalım!>

 
 

Bizi Tercih Etmeniz için Bazı Nedenlerimiz Var

E-ticaret, havacılık, telekom, farma, finans, holding, üretim ve birçok sektör deneyimiyle müşterilerimize çevik dönüşüm konusunda yol arkadaşı oluyoruz.

0 +
Yıl Tecrübe
0 +
Memnun Müşteri
0 %
Memnuniyet

Hizmetlerimiz

Çevik Dönüşüm hizmetlerimiz esnek, kurumun özel ihtiyaçlarına ve hedeflerine uyarlanabilir ve deneyimli aynı zamanda sertifikalı Çevik Koçlar ve Eğitmenler tarafından yüksek kalite standandardı ile teslim edilir.

01.

Temel çevik zihniyet değerlerinin öğretilmesi

Oyunlaştırılmış öğrenme kurguları ile değişime hazır ve istekli takım oyuncuları öncelikli hedefimiz.

02.

Organizasyonu şekillendirmek için doğru danışmanlık

Organizasyon ve kültür modelinize en uygun dönüşüm danışmanlığı için her detayı inceleriz.

03.

Sağlam çevik yapılar oluşturmak için gereken koçluk

Organizasyon içerisinde dayanıklı yapılara yol gösteren alanında uzman koçluk

04.

Organizasyonel Değerlendirme & Rapor

Şirketiniz ve içinde bulunduğunuz kültür hakkında detaylı bilgi ve çevik çalışan takımlarınız hakkında detaylı içgörü sağlar.

05.

Scrum Rolleri Gelişim Atölyeleri

Scrum çalışan ekipler için dedike rol bazlı atölyeler ve öğrenme kurguları. Gerçek örnekler ile rollerin gelişimleri desteklenir.

06.

Farkındalık webinarları

Çeviklik ve değişim hakkında çalışanlarınıza ilham olacak webinarlar.

Çevik Dönüşümü Beraber Tasarlayalım

Sizler ile 30 dakikalık ön görüşme ve ücretsiz organizasyon değerlendirmeniz için görüşmek isteriz. Formu doldurarak bizlere talebiniz iletebilir yada calendly linki ile hızlıca bir randevu oluşturabilirsiniz.

Calendly